Renault 21 club tel:776 556 776 Marty © 2004 - 2025
|
|
INZERCE >> Inzerce poptávka ostatní >> Výpis:
Dolů || Ukaž poslední příspěvek
nováček
Příspěvků: 7
Zaregistrován:
..
| Název příspěvku: Lakovna nebo lakýrník |
Ahoj,
chtěl bych nechat nalakovat moji R21 mám bílou a bílá by zůstala, jen scháním šikovného lakýrníka co by to udělal za slušný peníz. Pár oděrek na voze je, ale jinak vypadá celkem slušně...poradíte mi... | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:78.80.201.xxx Vloženo:01.03.2012 12:05:40 Odpovědět |
uživatel
Příspěvků: 1014
Zaregistrován:
..
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
Ahoj,dam ti to zase do mailu,jsem v praci,nemuzu moc psat. Strikal jsem auta 10 let. Prace no problem,ale nemam prostory,koukal jsem,ze si z Prahy,ja z Rakovnika,coz neni daleko.
P. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:143.28.232.xxx Vloženo:01.03.2012 14:20:21 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
| BtW: Petře umíš stříkat auta? :))) | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.181.30.xxx Vloženo:01.03.2012 23:17:17 Odpovědět |
uživatel
Příspěvků: 1014
Zaregistrován:
..
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
Jak to myslíš ? Píšu,že jsem stříkal 10 let - AUTA!!!! | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.179.192.xxx Vloženo:01.03.2012 23:58:10 Odpovědět |

Vatanen
Příspěvků: 957
Zaregistrován:
03.11. 2007
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
No píšeš že si stříkal auta:D já taky stříkám.... :D Ale jestli to umíš ? :D
Nerad bych měl pak z toho všeho ohnutou kompresi:D :D | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.181.30.xxx Vloženo:02.03.2012 10:43:43 Odpovědět |
uživatel
Příspěvků: 1014
Zaregistrován:
..
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
Myslím,že tak nějak jo A kompresi přinejhorším koupíme novou,jo,taky to mám za sebou,jak píše Milan,že mě pro ní posílali do skladu,když jsem byl v prváku v učení... | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:90.179.192.xxx Vloženo:02.03.2012 14:13:40 Odpovědět |

pokročilý
Příspěvků: 81
Zaregistrován:
03.11. 2015
| Re: Lakovna nebo lakýrník |
a za kolik stříkáš?? | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:213.195.202.xxx Vloženo:30.03.2013 13:15:20 Odpovědět |
|
|
Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
Z této stránky
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE
|
24.5.2026, Ladzinek
Re: Budíky s pal...
>>
15.2.2026, Jan Kalina
Re: Podekovani 20...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: 5x R21 na dí...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: Koupím zadn...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
6.12.2025, ravik
Re: Článek o R2...
>>
30.9.2025, ravik
Re: Inzerce IV
>>
31.5.2025, ravik
Re: Srazy 2025
>>
22.4.2025, Henri8
Re: Poloosa?
>>
7.4.2025, JirkaKap
Re: OFF Topic VII...
>>
26.1.2025, marty
manuály a dokum...
>>
|
|