| Hlavní stránka | Seznam rubrik | Fórum | Inzerce | Nápověda | Stahuj | Fotogalérie | Pošta | Odkazy | Aukce |
Jméno:
Heslo:


Registrace
Zapomenuté heslo

Pokud nejste přihlášeni, nemáte přístup ke všem diskusím a dalším funkcím...
  Online jsou:
nikdo
  Posl. registrovaní:
  renault
  Vincek1959
  KAT
  Doporučená témata:

  • TY a TVŮJ RENAULT

  • NÁLEPKY R21CLUBU

  •   Nejnovější fotografie:
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  • Naši miláčci (foto)
  •   Fotka dne:


      Kontakt
    Renault 21 club
    tel:776 556 776
    Marty © 2004 - 2025
    Fórum >> Všeobecně o Renaultech >> Výpis:


    Dolů  ||  Ukaž poslední příspěvek



    Pavka 22

    nováček

    Příspěvků: 5

    Zaregistrován:
    ..
    Název příspěvku:    Zapalovací svíčky   
    Jaké doporučujete zapalovací svíčka na 21 Nevadu 2.2.Rok 1991 Má též zabudovaný plynový pohon.Aby vyhovovaly obojímu Děkuji
    Dolů  ||  NahoruIP:81.31.45.xxx  Vloženo:17.03.2007 08:43:06       Odpovědět 


    NoD

    pokročilý

    Příspěvků: 255

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Zapalovací svíčky   
    ja mam na LPG Brisk-Silver. stribro pry lip zapaluje plyn. jsou to svicky primo pro LPG
    Dolů  ||  NahoruIP:84.244.116.xxx  Vloženo:17.03.2007 09:13:36       Odpovědět 


    Pavka 22

    nováček

    Příspěvků: 5

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Zapalovací svíčky   
    Moc děkuji za typ......
    Dolů  ||  NahoruIP:81.31.45.xxx  Vloženo:21.03.2007 15:27:47       Odpovědět 


    Pavka 22

    nováček

    Příspěvků: 5

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Zapalovací svíčky   
    Moc děkuji za typ......
    Dolů  ||  NahoruIP:81.31.45.xxx  Vloženo:21.03.2007 15:28:32       Odpovědět 


    millosh

    uživatel

    Příspěvků: 37

    Zaregistrován:
    ..
    Re: Zapalovací svíčky   
    taky díky za typ, ale těch BRISK SILVERů se dělá hafo druhů, jaké by měly být do 2.2 motoru J7T ? díky
    Dolů  ||  NahoruIP:194.213.196.xxx  Vloženo:20.12.2007 10:08:13       Odpovědět 


    p-OK-y

    Mr.Startovací Čidlo

    Příspěvků: 1741

    Zaregistrován:
    03.08. 2017
    Re: Zapalovací svíčky   
    Kup proste svicky na vyssi teplotu. Nemusi bejt ani stribrny.. Ty jen dyl vydrzi. Ja mam v 2,2 svicky uz asi 10 let.. CHAMPIONy
    Dolů  ||  NahoruIP:77.48.45.xxx  Vloženo:20.12.2007 11:50:48       Odpovědět 


    Stiblos

    inventář :-)))

    Příspěvků: 959

    Zaregistrován:
    18.03. 2018
    Re: Zapalovací svíčky   
    millosh spis ceka radu jak dlouhy zavit atd, je jo? smile-)
    Dolů  ||  NahoruIP:62.40.89.xxx  Vloženo:20.12.2007 13:59:34       Odpovědět 





      Manuály na Renaulty
    Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
    Z této stránky

      Kód na Renaulty 21
    Zadej kód vozu:


    Nápověda
      Zkracovač odkazů
    Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz?
    KLIKNĚTE ZDE

      Forum :
    24.5.2026, Ladzinek
    Re: Budíky s pal... >>

    15.2.2026, Jan Kalina
    Re: Podekovani 20... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: 5x R21 na dí... >>

    22.12.2025, renoldak
    Re: Koupím zadn... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    14.12.2025, renault
    renault nahradni ... >>

    6.12.2025, ravik
    Re: Článek o R2... >>

    30.9.2025, ravik
    Re: Inzerce IV >>

    31.5.2025, ravik
    Re: Srazy 2025 >>

    22.4.2025, Henri8
    Re: Poloosa? >>

    7.4.2025, JirkaKap
    Re: OFF Topic VII... >>

    26.1.2025, marty
    manuály a dokum... >>

      Poslední inzerát
    24.5.2026, Ladzinek
    Inzerce poptávka díly
    Re: Budíky s palubákem >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: 5x R21 na díly >>

    22.12.2025, renoldak
    Inzerce nabídka díly
    Re: Koupím zadní nápravu na R21 >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    14.12.2025, renault
    Inzerce nabídka díly
    renault nahradni dily >>

    26.3.2024, renoldak
    Inzerce nabídka auta
    PRODÁM 2 CLIA 1, 2 A 1,4 >>

    Vstoupit do inzerce
      Poslední komentáře:
    6.1.21, Martin
    Re: Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    5.1.21, Cooba
    Sbirka
    (k článku: Sbírka na chod r21clubu za rok 2020)
    16.12.12, petrnevada
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
    16.12.12, MILAN
    bez titulku
    (k článku: Renault 5 ( možná ) ožije...)
      Počítadlo
    TOPlist

    Vytvořeno pomocí phpRS.