Renault 21 club tel:776 556 776 Marty © 2004 - 2025
|
|
Fórum >> Všeobecně o Renaultech >> Výpis:
Dolů || Ukaž poslední příspěvek

pokročilý
Příspěvků: 516
Zaregistrován:
04.06. 2005
| Název příspěvku: dáreček |
Udělal jsem si radost a koupil si pár hraček, pískovací, stříkací, ofukovací, dofukovací pistole a pistol na dutiny, k tomu 15m pružinové hadice, jé jak mi je fajn
http://www.r21club.com/obrazky/1017.jpg
něco je hobby a něco poloprofi, to se to bude dělat autíčka. Před měsícem jsem si koupil 6x carboflex a rotační brusku, příští měsíc si jdu koupit pneumatický utahovák (na kompresor). Ale pozor ! Na pískovací pistol je třeba 7-8atm, takže obyčejný jednoválec to nestíhá, spíš to jenom plive písek, takže jsem se včera v noci musel pustit do repasu kompresoru z jednoválce na tříválec a dvě nádrže na vzduch. | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.207.153.xxx Vloženo:03.05.2007 10:42:42 Odpovědět |
pokročilý
Příspěvků: 224
Zaregistrován:
..
| Re: dáreček |
juuu to aj ja chcem!
skoda, ze moja garaz a dielna je parkovisko pred panelakom | |
|
| Dolů
||
Nahoru | IP:85.216.156.xxx Vloženo:04.05.2007 16:02:01 Odpovědět |
|
|
Různé dokumentace a manuály na Renaulty je možno stahovat
Z této stránky
|
Potřebujete do diskuse, do fóra, atd.. zkrátit neskutečně dlouhý odkaz? KLIKNĚTE ZDE
|
24.5.2026, Ladzinek
Re: Budíky s pal...
>>
15.2.2026, Jan Kalina
Re: Podekovani 20...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: 5x R21 na dí...
>>
22.12.2025, renoldak
Re: Koupím zadn...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
14.12.2025, renault
renault nahradni ...
>>
6.12.2025, ravik
Re: Článek o R2...
>>
30.9.2025, ravik
Re: Inzerce IV
>>
31.5.2025, ravik
Re: Srazy 2025
>>
22.4.2025, Henri8
Re: Poloosa?
>>
7.4.2025, JirkaKap
Re: OFF Topic VII...
>>
26.1.2025, marty
manuály a dokum...
>>
|
|